Logo IzozekRevoluční patentovaná izolační technologie
Česky EnglishDeutsch
20 let záruka

PROFESIONÁLOVÉ

informace pro odborníky

profesionál

01 NAŠE PRODUKTY
02 VELKOOBCHOD
03 TECHNICKÉ LISTY
04 MANUÁLY
05 PRODEJCI
06 ODBORNÉ ČLÁNKY
07 ARCHITEKTI A PROJEKTANTI
08 TECHNICKÉ PORADENSTVÍ, ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE
09 ZÁRUKA 20 LET


01 NAŠE PRODUKTY

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů. Všechny jsou přírodního původu a mají velmi ojedinělé vlastnosti. Tím hlavním je MANTO PLATE ®, revoluční perlitová omítka. Tento produkt rázně mění vše, na co jste byli v oblasti sanací a izolací zvyklí. Dokonale izoluje a přesto je prodyšný, vzdoruje ohni i vlhkosti, přesto je zcela přírodní. Nyní již můžete zapomenout na neprodyšné a nepříjemné polystyrenové desky, tekuté penetrace a izolace, po jejichž nalepení či ukotvení ztrácí zdivo přirozenou prodyšnost. Přečtěte si o neuvěřitelných vlastnostech MANTO PLATE ® více!
Izozek ® - produkty I naše další produkty mají výjimečné vlastnosti, ať už se jedná o omítky, nátěry či lepidla. Jejich kompletní přehled naleznete na stránce produkty.

Vaši zákazníci si zaslouží více. K čemu jsou izolace a sanace, které povrch jen uzavřou, takže zdivo pod ním nevysychá a vlhkost si rychle najde cestu ven jinudy? A to mluvíme jen o jedné ze šesti vlastností, které např. MANTO PLATE ® má. I vy si zasloužíte více. Používejte jeden materiál a jednoduchý postup místo komplikovaných, finančně i časově náročných aplikací. Ostatně, nyní, když u většiny výběrových řízení hraje rozhodující roli cena, je více než kdy jindy důležité ušetřit náklady a tak získat zakázku. A když ještě můžete nabídnout nadstandardní záruku 20 let? Neváhejte a objednejte si vzorky nebo si vyžádejte podrobné informace, setkejte se s námi - veškeré kontakty naleznete zde.


02 VELKOOBCHOD

Veškeré naše produkty rádi a výhodně poskytneme i velkoobchodním partnerům. Více informací připravujeme, ale již velkoobchodní prodej již poskytujeme - pro více informací nám napište nebo zavolejte, veškeré kontakty naleznete zde.


03 TECHNICKÉ LISTY

Technické listy jednotlivých produktů připravujeme.


04 MANUÁLY

Návody k použití naleznete vždy na stránce s detailními vlastnostmi konkrétního produktu. Přehled všech produktů IZOZEK ® naleznete zde. Pokud návod na stránce chybí, ještě jej připravujeme nebo momentálně aktualizujeme. Pro jakékoli informace nám můžete napsat nebo zatelefonovat, rádi Vám odborně poradíme.


05 PRODEJCI

Seznam prodejců a partnerů – připravujeme.

06 ODBORNÉ ČLÁNKY

Odkazy na odborné články, které by vás mohly zajímat – připravujeme.


07 ARCHITEKTI A PROJEKTANTI

Hledáme architekty a projektanty, kteří se zajímají o nové technologie a produkty. Vlastnosti výrobků IZOZEK ® jsou tak výjimečné, že zcela změní Vaši práci v oblasti izolací a sanací. Navrhněte zákazníkovi dům, kde na izolacích ušetříte až 50%! Napište nám nebo zatelefonujte, domluvíme se na schůzce a všechny výjimečné vlastnosti našich produktů Vám nejen ukážeme, ale zároveň si je budete moci osobně vyzkoušet. Už jste se někdy dotýkali dvoucentimetrové vrstvy izolace, na kterou z druhé strany šlehá plamen o teplotě téměř 800° C? A skončilo to úrazem? Ano, pochopitelně. Protože ta izolace nebyla MANTO PLATE ®.


08 TECHNICKÉ PORADENSTVÍ, ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE

Jste stavební firma, zedník, projektant, kutil? Potřebujete pomoci? Rádi byste s našimi produkty pracovali opravdu odborně? Nejste si jisti postupy pro dodržení naší nadstandardní 20 leté záruky? Nebo vás zajímají jejich výjimečné vlastnosti a rádi byste se o nich dozvěděli více? Rádi Vám poradíme! Kromě individuálních konzultací je možné domluvit i školení nebo semináře pro více účastníků, spojené s praktickými ukázkami a možností vyzkoušení všech postupů. Pro další informace se prosím obracejte na pana Zdeňka Pokorného.


09 ZÁRUKA 20 LET

Na většinu produktů IZOZEK ® je poskytována nadstandardní záruka 20 let. Podmínkou poskytnutí záruky je dodržení pracovního postupu a podmínek podle návodu k použití, který naleznete u každého produktu. Některé návody ještě aktualizujeme nebo připravujeme, v takovém případě nám napište nebo zatelefonujte a domluvíme se individuálně.


>> zpět na úvod stránky
certifikáty kvality
copyright © Izozek ® 2015 - 2019 | všechna práva vyhrazena