Logo IzozekRevoluční patentovaná izolační technologie
Česky English Deutsch
20 let záruka

O NÁS

o společnosti IZOZEK ®

Vážení návštěvníci, dámy a pánové,

dovolte mi nás krátce představit.

Společnost IZOZEK ® byla založena v roce 2004 v Turecku. Nejvýznamnějšími obchodními partnery jsou již od počátku firmy ve Francii, později Velké Británii a Rakousku, ale i řadě dalších zemí.

Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku, na jehož internetových stránkách se právě nacházíte, bylo založeno v roce 2013 v Praze. Je zároveň jediným zastoupením, které se jmenuje stejně jako mateřská firma, zastoupení v dalších zemích mají jiné názvy.

Předmětem naší činnosti je maloobchodní i velkoobchodní prodej produktů IZOZEK ® a s tím související komplexní zákaznická a marketingová podpora.

I přes to, že jsou naše produkty na českém a slovenském trhu poměrně krátce, díky svým unikátním vlastnostem si rychle získávají oblibu. Jak u profesionálů, tedy řemeslníků a stavebních firem, tak u veřejnosti. Zde rozhoduje, kromě přiměřené ceny, také velmi snadná aplikace a celkově příjemná práce s našimi produkty. Pro obě skupiny zákazníků je pak velkou podporou a jistotou námi poskytovaná nadstandardní záruka 20 let, přičemž splnit podmínky pro její získání je velmi snadné.

Našim cílem není nabízet předražené produkty, o kterých bychom však v skrytu věděli, že vlastně správně nefungují, ale pomocí marketingových nátlaků bychom je přesto nutili zákazníkům. Taková je naneštěstí běžná praxe u mnoha firem, obalujících např. staré domy vrstvami neprodyšných lepidel a tlustých polystyrenů. Ty však ve skutečnosti domům spíše škodí a jejich majitele zejména připravují o peníze.

Ne, takto ne. Naopak. Náš cíl je rozvlnit stojaté vody českého rybníka stavebních materiálů. Dát lidem produkty, které jim pomohou s izolací, vlhkostí a dalšími problémy jednou pro vždy. To vše za přiměřenou cenu a s odpovídající technickou podporou.

Vždy a všem říkáme – vyzkoušejte a přesvědčete se sami! A rádi cokoli předvedeme. Prohlédněte si fotografie z mnoha realizovaných zakázek, podívejte se na krátké filmy. Napadá Vás, je to trik, montáž, není to možné? Navštivte nás, "osahejte" si naše výrobky! Jsme zde pro Vás a je naším cílem, abyste i Vy objevili vpravdě revoluční vlastnosti unikátních a zároveň zcela přírodních materiálů IZOZEK ®.

Děkujeme, že plánujete se stát se nebo již jste našimi zákazníky a těšíme se na každé setkání s Vámi!

Za společnost IzoZek ®

Martin Pokorný
spolumajitel

certifikáty kvality
copyright © Izozek ® 2015 - 2019 | všechna práva vyhrazena