Logo IzozekRevoluční patentovaná izolační technologie
Česky English Deutsch
20 let záruka

KUTILOVÉ

Zkusíte to sami? Dobře!

kutil

01 NAŠE PRODUKTY
02 APLIKACE SVÉPOMOCÍ
03 MANUÁLY
04 JAK NA TO KROK ZA KROKEM
05 ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)
06 CENÍK


01 NAŠE PRODUKTY

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů. Všechny jsou přírodního původu a mají velmi ojedinělé vlastnosti. Tím hlavním je MANTO PLATE ®, revoluční perlitová omítka. Tento produkt rázně mění vše, na co jste byli v oblasti sanací a izolací zvyklí. Dokonale izoluje a přesto je prodyšný, vzdoruje ohni i vlhkosti, přesto je zcela přírodní. Nyní již můžete zapomenout na neprodyšné a nepříjemné polystyrenové desky, tekuté penetrace a izolace, po jejichž nalepení či ukotvení ztrácí zdivo přirozenou prodyšnost. Přečtěte si o neuvěřitelných vlastnostech MANTO PLATE ® více!
Izozek ® - produkty Neváhejte a objednejte si vzorky nebo si vyžádejte podrobné informace, setkejte se s námi - veškeré kontakty naleznete zde.


02 APLIKACE SVÉPOMOCÍ

Dobré věci jsou jednoduché. Práce s produkty IZOZEK ® není složitá a nevyžaduje vysoce specializované pracovní postupy. Při dodržení základních pravidel, která jsou uvedena u jednotlivých produktů v návodech k použití, můžete dosáhnout vynikajících výsledků. Nechte se také inspirovat fotografickým návodem krok za krokem.


03 MANUÁLY

Návody k použití naleznete vždy na stránce s detailními vlastnostmi konkrétního produktu. Přehled všech produktů IZOZEK ® naleznete zde. Pokud návod na stránce chybí, ještě jej připravujeme nebo momentálně aktualizujeme. Pro jakékoli informace nám můžete napsat nebo zatelefonovat, rádi Vám odborně poradíme.


04 JAK NA TO KROK ZA KROKEM Připravili jsme pro vás podrobný fotografický návod (PNG, 15 Mb):
05 ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)
Potřebujete poradit, pomoci? Podívejte se na stránku Často kladené otázky (faq), zda stejný dotaz nepoložil již někdo před Vámi, je to nejrychlejší cesta k odpovědi. Pokud ne, napište nám nebo zatelefonujte, rádi Vám poradíme a pomůžeme!


06 CENÍK

Vždy aktuální maloobchodní ceník naleznete na stejnojmenné stránce zde. Při odběru většího množství Vám rádi nabídneme individuální cenové podmínky.» zpět na úvod stránky
certifikáty kvality
copyright © Izozek ® 2015 - 2019 | všechna práva vyhrazena